Telefon
WhatsApp
İnstagram
Sık Sorulan Sorular

Sık Sorulan Sorular

ECERT Uluslar Arası Sertifika Merkezi 2000 yılından itibaren Gost-R(Rusya ), Gost-K (Kazakistan) ve Gost-B(Beyaz Rusya) akabinde 2014 yılında yürürlüğe giren, Avrasya Ekonomik Birliği (AEB) pazarına yönelik yerli ve yabancı üretiçiler, tedarikçiler için EAC sertifikasyon, ürün beyanı ile ürün güvenliği kalitesi alanında hizmet veren Türkiye’deki önder kuruluştur.
Sertifikasyon süreci, test sonuçları sizin için tüm gerekli ve önemli olan, asgari düzeyde finansal ve zaman maliyetleri ile kolayca ve hızlı bir şekilde gerçekleşeceğinden emin olabilirsiniz.
Ekibimiz Avrasya Ekonomik Birliği (AEB) bünyesinde her türlü belgelendirme, tescillendirme ve de pazarın getirisi herhangi bir sorun ile karşılaştığında sizlere gerekli desteği en kısa zamanda ve size en az maliyeti getirecek şekilde,çözümlendirmek için gereken bilgi, tecrübe ve de enerjiye sahip sorunlarınıza farklı açılardan bakıp farklı çözümler üretebilecek bir takımdır.
Rusya standartlarına uygunluk belgesi olan kalite sertifikasıdır.  Gost-R Rusya Kalite Sertifikası, Türkiye’de nasıl TSE ve ISO 9000 belgesi tüm firmalar için gerekli ve rekabet açısından yerine getirilmesi gereken bir zorunluluk ise, Rusya‘da da üretim yapan ve Rusya’ ya ihracat yapan herhangi bir üreticinin de yerine getirmesi gereken zorunluluktur.GOST-R sertifikası sadece sisteme değil ürünlere yönelik kalite belgesidir. Bu belgenin alınması için ürünlerin incelenmesi gerekir. Bu inceleme Gosstandart tarafından akredite edilmiş laboratuarlarda yapılır ise geçerli olur.
Eac Belgesi; Gümrük Birliği Uygunluk Sertifikası (EAC Sertifikası) üretimlerin kalitesinin Gümrük Birliği bölgesi dahilindeki onaylanmış yönetmeliklere uygunluğunu teyit eden resmi bir belgedir.