Telefon
WhatsApp
İnstagram
Müşteri Görüşleri

Müşteri Görüşleri

ABC DETERJAN

Yönetici

Rusya ihracatları için zorunlu olan EAC/SGR Sertifikalarının temini ve devamında gümrük işlemlerinin yürütülmesi ile alakalı olarak firmamıza sağladıkları destek ve işbirliği hususunda ECERT Sertifika Merkezine teşekkür ederiz.

Işık Plastik

İstemiş olduğumuz belgeleri en kısa sürede bizlere temin ettiniz. Göstermiş olduğunuz ilgi, samimiyet ve çalışmalarınızdan dolayı teşekkür ederiz. Hizmetinizden son derece memnun olduğumuzu özellikle belirtmek isteriz. Bundan sonraki yıllarda da sizlerle birlikte güzel çalışmalara imza atmak istiyoruz.

Oğuz Gıda

Syn: Nurhan Aydın, Rusya,Kazakistan,Beyaz Rusya,Kırgızistan, ve Ermanistan belgelerini kapsayan , Ticari anlamda şirketimize ciddi avantaj sağlayacak olan EAC belgelerimizi eksiksiz ve zamanında tamamlamanız, ilaveten işinize göstermiş olduğunuz hassasiyetten dolayı, firmamız adına teşekkür ederim.

Erpiliç

Sayın: Nurhan Aydın, Firmanız tarafından yapılan EAC sertifikasyon işlemlerindeki hızını ve güvenilirliğiniz için şahsınız nezdinde tüm çalışanlarınıza teşekkürlerimizi sunarız.

Erkan Lift

Yönetici

Sayın: Nurhan AYDIN Şirketimize EAC belgesi alma sürecinde ECERT ULUSLAR ARASI SERTİFİKA MERKEZİ'niz adına yapmış olduğunuz desteklerden dolayı teşekkür ederiz.