Telefon
WhatsApp
İnstagram
Hakkımızda

Hakkımızda

Hakkımızda

Hakkımızda

ECERT Uluslar Arası Sertifika Merkezi 2000 yılından itibaren Gost-R(Rusya ), Gost-K (Kazakistan) ve Gost-B(Beyaz Rusya) akabinde 2014 yılında yürürlüğe giren, Avrasya Ekonomik Birliği (AEB) pazarına yönelik yerli ve yabancı üretiçiler, tedarikçiler için EAC sertifikasyon, ürün beyanı ile ürün güvenliği kalitesi alanında hizmet veren Türkiye’deki önder kuruluştur.

ECERT sertifika merkezi bir network olarak belgelendirme, akreditasyon kuruluşları ile test laboratuvarlarını içermektedir. Sektördeki köklü geçmişimiz bir getirisi olarak yıllar içinde Avrasya Ekonomik Birliği (AEB) pazarına yönelik, üretim yapan tüm sanayi dalları ve de geniş bir çeşitlilik gösteren ticaret kalemleri ile ilgili detaylı bilgi ve tecrübemiz göz önüne alındığında hem Türkiye hem Dünya pazarındaki devlerin çözüm ortağı olarak bizleri seçmesi bir tesadüf değildir.

Ekibimiz Avrasya Ekonomik Birliği (AEB) bünyesinde her türlü belgelendirme, tescillendirme ve de pazarın getirisi herhangi bir sorun ile karşılaştığında sizlere gerekli desteği en kısa zamanda ve size en az maliyeti getirecek şekilde,çözümlendirmek için gereken bilgi, tecrübe ve de enerjiye sahip sorunlarınıza farklı açılardan bakıp farklı çözümler üretebilecek bir takımdır.

Test merkezimiz endüstrinin çeşitli alanlarında hizmet veren 20’den fazla laboratuar uzmanıyla yetki Belgeleri ROSAKREDİTASYON tarafından eksizsiz onaylı bir tesistir. toplam da 30’dan fazla Personelimiz ürünlerinizin kalitesini ve güvenliğini en kısa zamanda doğrulamak için merkezimizde her daim hazır bulunmaktadır.

Laboratuarlarımızda Son model test cihazları ve önde gelen üreticilerin ölçüm cihazları, ürünlerin uygunluk değerlendirmesi alanında geniş kapsamda ECERT hizmetlerine devam etmektedir. Sertifikasyon süreci, test sonuçları sizin için tüm gerekli ve önemli olan, asgari düzeyde finansal ve zaman maliyetleri ile kolayca ve hızlı bir şekilde gerçekleşeceğinden emin olabilirsiniz. ECERT olarak kurum stratejimiz, tekrarlanan müşteri ilişkilerine sahip olmak üzerine kuruludur.

Rusya’da ve tüm dünya da, uzun vadeli karşılıklı yararlı iş ilişkilerine ve müşterilere sahip olmanın hâkli gurunu yaşamaktayız. Sizleri de ECERT networkünde görmek için sabırsızlanıyoruz…